Yükleniyor...

Online alışveriş yapmak için lütfen www.akgunzuccaciye.com'u ziyaret ediniz.
Hakkımızda

 

Firmamız , Şişecam topluluğu içinde yeralan Paşabahçe Cam San. Ve Aş. nin "Cam Ev Eşyası Grubu" na bağlı ürünlerin  tüm yurtta toptan satışını yapan bir firmadır.
İlk mağazasını 1982' de   açan firmamız 30  yıldır ev ve mutfak eşyası alanında toptan satış mağazacılığı yapmaktadır. Bugun aynı ve  farklı konseptleri ile cam, porselen, ahşap, teflon ,çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanısıra plastik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.
Ev eşyasının yanısıra mutfak ve temizlik malzemeleriyle 28 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Cafe&Restaurant&Otel kesimi masaüstü cam ve porselen ürünlerini mağazamızdan toptan ve perakende olarak temin edilmesi mümkündür. Konusunda her türlü destek ve hizmet sağlanmaktadır.
Ayrıca firmamızdan cam ve porselen masaüstü ürünlerde baskı konusunda da yardım alabilirsiniz. Logonuzu, firma isminizi vs. bardak ve porselen tabak üzerine bastırmak istiyorsanız, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.
Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Kalite, destek, saygı, güven ve güleryüzlü hizmet istiyorsanız  sanal mağazamızla artık kapınızdayız. 
Keyifli alışverişler dileriz…
 

KREDİ KARTI İLE ONLİNE ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTERSENİZ                             www.akgunzuccaciye.com

Web sitemizden AYNI ÜRÜNLERİ AYNI FİYATA  ALABİLİRSİNİZ. KEYİFLİ ALIŞ VERİŞLER  DİLERİZ